از دکتر بپرسید

درمورد تیرگی و کم شدن ادرار - پرسش 1243

  • تصویر کاربر م.ب شنبه ۵ مرداد ۹۸( 4 هفته پیش) مشاوره
    سلام خانوم ۲۸ ساله هستم حدود دو هفته میشه که هم میزان ادرارم کم شده و هم رنگ ادرارم تیره شده حدود یک ساله قرص ها و آمپول های کورتونی مصرف میکنم حدود دوماه قرص آسیکلویر و داپسون مصرف میکنم آیا میتونه از این داروها باشه یا علت دیگه ای داره لطفا راهنماییم کنید ممنون
    1. تصویر کاربر NAME شنبه ۵ مرداد ۹۸( 4 هفته پیش)

      سلام.شما آزمایش کلیه و سونوگرافی انجام دهیدجهت اخذ نوبت با شماره های زیر هماهنگ بفرمایید ۰۹۳۵۱۱۴۲۰۸۰
      ۰۲۱۲۲۶۴۲۷۴۴
      02171062350

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
به مطلب امتیازدهید

این سیستم تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. لطفا سوالات خود را از طریق لینک زیر مطرح کنید:

پرسش از دکتر کرمی

بیماران عزیز می توانند سوالات خود را طریق این صفحه پرسیده و دکتر پاسخ سوال شما را به زودی ارسال خواهد کرد.

قوانین پرسش از دکتر :

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.

2-پاسخ ها کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری  را یادداشت نمائید.

 به راحتی از طریق تلگرام، سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

کلیک کنید