از دکتر بپرسید

عوارض امنیک - پرسش 707

  • تصویر کاربر بیمار شنبه ۱۸ اسفند ۹۷( 3 ماه پیش) بزرگی پروستات
    سلام، ۸ ماه است که بخاطر بزرگی پروستات امنیک مصرف میکنم. مدت ۲ هفته است که در قسمت سمت راست از پشت دنده های پایینی دچار درد متناوب هستم که با تزریق شل کننده و قرص های ضد درد و ضد التهاب کاسته و مجددا در هنگام دراز کشیدن به پشت شروع و شدید می شود. در سونوگرافی چیزی دیده نشده ، آیا می تواند از عوارض امنیک باشد؟ دردی مثل گرفتگی عضله همراه با سوزش که از یک نقطه پخش و جمع می شود! در خصوص برگشت منی ایا راهکار را دارویی توصیه می کنید؟
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۸ اسفند ۹۷( 3 ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
به مطلب امتیازدهید

این سیستم تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. لطفا سوالات خود را از طریق لینک زیر مطرح کنید:

پرسش از دکتر کرمی

بیماران عزیز می توانند سوالات خود را طریق این صفحه پرسیده و دکتر پاسخ سوال شما را به زودی ارسال خواهد کرد.

قوانین پرسش از دکتر :

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.

2-پاسخ ها کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری  را یادداشت نمائید.

 به راحتی از طریق تلگرام، سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

کلیک کنید