از دکتر بپرسید

اختلال در نعوظ - پرسش 895

  • تصویر کاربر صدیق چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 2 ماه پیش) مشاوره
    اینجانب ۷۲ ساله و عمل قلب باز در تاریخ ۱۳۸۹ انجام داده ام البته مبتلا به کبد چرب هستم و در حال درمان می باشم و به مدت ۴ سال قرص سیتالوپرام جهت رفع افسرگی استفاده کرده ام و در زمان مصرف آن دارو دچار هیچ اختلال نعوظی نبودم و بعد از رفع افسرگیم دچار بزرگی پروستات شدم و خوشبختانه ان را هم با کمک دارو درمان کردم اما متاسفانه هم اکنون مبتلا به اختلال نعوظ گشتم لطفا اینجانب را جهت رهایی از این اختلال راهنمایی فرمایید .
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸( 2 ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
به مطلب امتیازدهید

این سیستم تا اطلاع ثانوی غیرفعال است. لطفا سوالات خود را از طریق لینک زیر مطرح کنید:

پرسش از دکتر کرمی

بیماران عزیز می توانند سوالات خود را طریق این صفحه پرسیده و دکتر پاسخ سوال شما را به زودی ارسال خواهد کرد.

قوانین پرسش از دکتر :

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.

2-پاسخ ها کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری  را یادداشت نمائید.

 به راحتی از طریق تلگرام، سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

کلیک کنید